Básničky, Poezie, Verše

v

Podrobnosti autora Cruorcor

Cruorcor

·Věk: 20 let

·Registrace: 24.03.2016 (1034 dnů)

·Napsal(a) o sobě:

Pocházím z Karlových Varů, kde doposud žiji. Samo o sobě je tohle krásné město moji velkou inspirací.Pokud bych se měl přiřadit k jednomu směru, byla by to dekadence. Současnou společnost neuznávám, nenávidím militaristický systém pod rouškou "svobody".

A co ode mě můžete čekat? Většinou píši díla kritická, ale nikdy neukazuji přímo prstem. Zaobírám se okraji lidské psychiky, což znamená různé touhy, strach či deviace. Ano, jsem dekadentní. V tomhle světě je to nutnost. Pokud se zrovna nezaobírám tímto, opěvuji přírodu a maličkosti našeho bytí.

Mezi mé oblíbené autory patří určitě Prokletí básníci-Baudelaire, Rimbaud, Verlaine. Z Francie bych také nezapomněl na Villona. Z Ruska je určitě můj nejoblíbenější autor Alexander Puškin se svým dílem Evžen Oněgin, které se podle mého názoru jeví jako jedno z nejlepších děl v historii. V české literatuře mezi mé velké vzory patří Mácha, Erben, Wolker a další. Ze současnosti uznávám básníka Tilla Lindemanna.

To jsou základní informace, ze kterých si můžete postavit naprosto hrubou představu o mé osobnosti. Doufám, že se v některých mých básních "světobolu" naleznete a ztotožníte se s problémy, které se budou schovávat ve verších. Pokud máte na mojí tvorbu či na mě jakékoliv dotazy, rád vám odpovím :)

Přehled děl:

· Básně (4)

Všechna díla

Sbírky, Knihy (0) - nedokončených (0)

Spodek

Stránka generována 23.1.2019 07:23
U nás jste dnes prohlídl(a) 1 stránek.
roboti