Básničky, Poezie, Verše

v

Indiana Jones a Království křištálové lebky

Indiana Jones a Království křištálové lebky

Indiana Jones a Království křištálové lebky-je to pokračování trilogie o nebojácném archeologovi Indiana Jonesovi,který mezitím zestárl a je na prahu penze.Tento dobrodružný film vznikl roku 2008 o 19 let později od třetího dílu.
Harrison Ford ve své nejznámější roli,ale tento díl se až tak nepovedl.Není sice špatný,ale oné trilogii z minula se nevyrovná.Je to takový akčně-dobrodružný snímek.
Nebojácný archeolog Indiana Jones se zde trochu začíná podobat svému otci.Hudbu zde komponoval známý hudebník John Williams.
Také zde hraje známý americký herec Shia LaBeouf(známý například fantasy filmem Transformers).Touhu po dobrodružství probudí v Indiana Jonesovi zmínka o vzácném artefaktu Křištálová lebka.Mimo jiné si zde zahrála původem australská herečka Cate Blanchett(známá z trilogie Pán prstenů).

Indiana Jones se vydává do nitra peruánské džungle,aby čelil dalším a dalším dobrodružstvím!Cate Blanchett zde ztvárnila ruskou agentku Irinu Spalko.Indymu v tomto dobrodružství asistuje napomádovaný frajírek Mutt Williams(Shia LaBeouf).Po vzácném artefaktu Křištálová lebka však prahnou také sovětští agenti,kterým dělá šéfku právě Cate Blanchett.

V tomto dobrodružství hraje prim mimo jiné i čas a je v něm plno akce a nechybí zde ani napětí a filmové triky a efekty.Indiana Jones jako nebojácný a světoznámý archeolog nakonec v tomto spletitém dobrodružství přece jen vítězí!
Indiana Jones,který oprášil svůj omšelý klobouk,znalosti a použil důvtip a bič v boji se zlem,které jak se zdá nikdy nespí...
Publikoval(a): Peter.Melon, 16.7.2018
Přečteno (22x)
Tipy (0) ... dát Tip/SuperTip

Spodek

Stránka generována 10.8.2020 09:54
U nás jste dnes prohlídl(a) 1 stránek.
roboti