Básničky, Poezie, Verše

v

7 životů

7 životů

Tento snímek je velmi dobrý.I mně se líbí.Je to vynikající romantické drama,kde hlavní roli ztvárnil slavný herec Will Smith.Je to snímek z roku 2008.
Tohoto herce mám rád a mám rád i jeho filmy,včetně tohoto snímku.Tento film je o jistém chlapíkovi,který se rozhodl odčinit své hříchy...Jmenuje se Ben Thomas a je to pojištovák.V jedné scéně chce dokonce spáchat sebevraždu.
To jede ve výtahu a volá sám sobě první pomoc.
Will Smith se skvěle do této role hodí.Tento snímek má hodnocení 81 procent v CSFD.

Will Smith,který hrál ve filmech jako Já,robot a Já,legenda či ještě ve filmu Štěstí na dosah.Je to rodák z Philadelphie.Zatím však zlatou sošku Oskara nezískal.Avšak ji jetšě získat může...Nejznámější je jeho role v sriálu Fresh Prince,kde ztvárnil také hlavní roli a měl v Bell Air třeba strýčka,který byl celkem bohatý.

Sedm životů je tedy snímek,kde Smith zazářil a zachranoval lidské životy 7 lidem.Nakonec se však do 1 z nich zamiloval.Tento slavný snímek režíroval Gabriele Muccino(italský režisér a scénárista),který však nenapsal scénář k tomuto filmu.Napsal jej Grant Nieporte.Krom Willa Smithe si zde zahrála hlavní roli i herečka Rosario Dawson(hrála ve filmech jako Pluto Nash,Muži v černém 2 či Vítejte v džungli).Rosario Dawson se zde jmenuje Emily Posa.

Taky zde hraje jistý slepý vegetarián,kterého Ben Thomas(Smith)trochu urazí.Chce si totiž od něj objednat maso přes telefon.Woody Harrelson jej zde ztvárnil.Tento herec se narodil v Texasu a hrál ve filmech jako:Pokerový král,Kurs sebeovládání a ještě třeba Austin Powers.
Publikoval(a): Peter.Melon, 2.7.2019
Přečteno (24x)
Tipy (0) ... dát Tip/SuperTip

Spodek

Stránka generována 10.8.2020 09:49
U nás jste dnes prohlídl(a) 1 stránek.
roboti